Elegantní černé kožené lodičky Tamaris

Značka: Tamaris

Vkusné a pohodlné Elegantní černé kožené lodičky Tamaris, které Vás oslní svým vzhledem, technologiemi i zpracováním

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Skladem Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 1-22301-25-001/37 1-22301-25-001/38 1-22301-25-001/39 1-22301-25-001/40 1-22301-25-001/41 Zvolte variantu
1 699 Kč
Elegantní černé kožené lodičky Tamaris
Značka: Tamaris
Elegantní černé kožené lodičky Tamaris
Tip

Elegantní černé kožené lodičky Tamaris jsou plnohodnotnou botou na kterou se můžete spolehnout ve všech ohledech. Jsou elegantní, lehké a nabité špičkovými technologiemi od společnosti Tamaris. Není potřeba dělat kompromisy, když můžete mít skvělé boty, které Vám dodají šarm a postarají se o to, aby každý Váš krok vedl pohodlně a bezpečně kupředu. Černé kožené lodičky Tamaris jsou jasnou volbou pro každou sebevědomou ženu, která pro sebe chce to nejlepší.

Navíc Elegantní černé kožené lodičky Tamaris poskytují nadstandardní pohodlí, které si užijete díky technologii  TOUCHit. Sen, že  každý Váš krok je jako šlápnutí do polštáře je nyní realitou. 

V podzimních i zimních dnech Vás boty doslova podrží, třeba díky technologii Antislide, která snižuje riziko uklouznutí při stoupání nebo klesání.

Také nebudou trpět ani Vaše meziobratlové ploténky a klouby, protože až o 50% snižuje technologie Antishock dopad Vašich kroků na tyto partie. 

Materiály:

Povrch: Kůže

Vnitřek: Textil a Syntetika

Vložka: Kůže

Podrážka: Syntetika

Výška podpatku: 4 cm 

Lodičky se příjemně nosí a je opravdová radost v nich chodit. Díky technologii TOUCHit budete mít pocit, že se vznášíte jako v oblacích.

Technologie_TouchIT_3

Měkká patka TOUCHit se neustále přizpůsobuje Vaší tělesné hmotnosti tak, aby odpovídala individuálnímu tvaru chodidla a vždy zajistila nejlepší pohodlí při nošení.

Technologie_TouchIT_2

ANTISHOKK je patentovaná technologie umístěná v podpatku boty, která snižuje dopad kroku při chůzi až o 50 %. Díky tomu se uvolní Vaše páteř, meziobratlové ploténky i klouby.

Tamaris shoes technology prodej damske obuvi damksa obuv na porici-1

Méně bolavých zad a nohou, naopak více pohodlné a zdravé chůze, to vše díky jedinečné technologii ANTISHOKK od společnosti Tamaris. Užívejte si každý svůj krok s chutí a grácií.

Tamaris shoes technology prodej damske obuvi damksa obuv na porici-2

Další patentovanou technologií, kterou jistě uvítáte, je technologie ANTISLIDE, která poskytuje dobrou přilnavost díky protiskluzové patě, a to dokonce i na vysokých podpatcích. 

Tamaris shoes technology prodej damske obuvi damksa obuv na porici-2-2

Podobně jako u bezpečnostní obuvi nebo pneumatik automobilu zajišťuje profilovaná pata lepší přilnavost a snižuje riziko uklouznutí i při prudkém stoupání nebo klesání.

Tamaris shoes technology prodej damske obuvi damksa obuv na porici-1-2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lodičky
Záruka: 2 roky

Tamaris_logo